Переваги

am

Адекватний менеджмент

Ми цінуємо ваш час і знаємо, наскільки важливо правильно організувати проект. З нами зручно і приємно працювати, адже ми точно знаємо, як робити свою справу і завжди попередимо, якщо щось не спрацює. Ми самі піклуємося про те, щоб своєчасно інформувати вас щодо просування проекту.

arrow

Досвідчений підрядник

Наша команда має досвід робти з клієнтами в самих різних сферах: маркетинг, економіка, політика, медіа, міжнародне право, соціально зорієнтовані проекти. Ми – професійні соціологи, і розуміємо всі тонкощі методології і нюанси організації процесу.

people

Команда

Ми беремо на себе відповідальність за будь-який елемент проекту та за дослідження в цілому, позбавляючи вас необхідності довгих пошуків розрізненних виконавців, побудови логістики з нуля. Ми не шукаємо фрілансерів під проект, наша команда давно сформована і перевірена роками. Краще за нас самих про це розкажуть наші клієнти.

random

Стратегічне мислення

Для нас проект не закінчується після здачі ряду робіт. Замовляєте ви дослідження чи віддаєте частину проекту на аутсорсинг – ви завжди можете розраховувати на комунікацію після фіналізації проекту.

Детали и нюансы

Деталі і нюанси

Ми розуміємо, що наша робота – це не кінцевий пункт проекту, і діємо за принципом надання максимум інформації замовнику, чи то вказання сарказму і сміху в стінограмах, чи помічені тенденції заповнення анкет “на коліні”, або провальний рекрутинг актерів малого театру на фокус-групи. Ми розуміємо нюанси, які вплинуть на результат.

add

Експертність і компетенція

В компанії SocKey працюють люди, націлені на постійне навчання. Наші стенографісти та вводчики анкет володіють blind typing. Ми навчились працювати із програмним середовищем обробки звуку, ми стали експертами в підборі обладнання для запису професійного звуку, і сьогодні готові поділитися цими знаннями на наших тренінгах і майстер-класах.

Открытое мышление

Відкритість мислення

Наша філософія – відкрита та чесна комунікація із кожним замовником. Ми цінуємо свою репутацію, і стараємося максимально вкладати свої знання та вміння в кожен окремий проект.