Про нас

Про нас

SocKey Group розпочала роботу в 2007 році. На початку команда виступала в ролі підрядників, супроводжуючи клієнта в ході дослідницьких проектів, в тому числі на етапі вводу і обробки інформації. З часом, нам вдалося організувати цілісний супровід клієнта, а також організацію власних дослідницьких проектів, запропонувавши ряд послуг.

З часів початку професійної діяльності, ми з нуля сформували команди вводу розшифровок і анкет, а не звертались до фрілансерів для перерозподілу навантаження. Обробка інформації і сьогодні серед наших ключових компетенцій на ринку. Разом із цим, ми готові поділитися із спільнотою накопиченим досвідом і знаннями.

Серед наших клієнтів компанії, які є компетентними професіоналами в своїх сферах. Враховуючи особливості нашої діяльності, для нас принципово важлива суть кожного проекту. І ми пишаємося відгуками партнерів про нашу роботу!

В роботі ми стикались із необхідністю вирішувати нестандартні завдання, долати труднощі, та прагнули до професійного розвитку. Тому сьогодні можемо заявити про перелік конкурентних переваг, перевірених досвідом і часом.

Команда SocKey відкрита до продуктивної співпраці. Нас легко знайти за допомогою розділу із контактами.

Щоб отримати більше інформації про те, як ми працюємо – завітайте сюди. Можливо, питання що вас цікавлять вже описані у розділі FAQ.