Навчання

Навчання, тренінги і майстер-класи

Для нашої команди важлива робота над собою, нові відкриття, і ми впевнені, що наш підхід розділяє багато колег. Тому, якщо наші знання здатні бути корисними суспільству або нашим партнерам, готові ними ділитись!

Можливо, вас зацікавлять консультації або майстер класи по роботі із записом аудіо в “польових” умовах, адже вихідний матеріал прямим чином впливає на обробку даних дослідження, а значить і на результат. Зачіпаються теми підбору і адекватного налаштування обладнання і кімнати для запису звуку, базові основи пос-обробки звуку, логістика і менеджмент соціологічного проекту, питання брифа із інтерв’юерами.

Засвойте навичку сліпого друку за допомогою гнучкого по часу і підходам курсу. Тема зацікавить тих, чия професія – робота із набором цифр а також тих, хто готовий інвестувати час в майбутнє.

До уваги представникам ВНЗ, державних і громадських організацій! Закликаємо до відкритого діалогу і готові оказати посильну допомогу тим, хто потребує подібних знань, не на комерційній освнові. Наші контакти можна знайти тут.

Подивіться на фото-звіт по серії наших майстер-класів в УІСД імені Олександра Яременко.